See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΚΙΝΗΣΗΣ, ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΤΙΚΩΝ-ΧΗΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΘΕΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΝΑΟΥΣΑΣ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΤΗ (24 ΜΗΝΕΣ)
Description: ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΙΖΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Internal identifier: Αρ. ΕΣΗΔΗΣ 524052
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΤΜΗΜΑ 1 «Πετρέλαιο θέρμανσης Δ.Ε Νάουσας»
Description: Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για τις ανάγκες της ΔΕ Νάουσας του Δήμου Νάουσας
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 1 «Πετρέλαιο θέρμανσης Δ.Ε Νάουσας»
Quantity: 480 000 litres
Lot: LOT-0002
Title: ΤΜΗΜΑ 2 «Πετρέλαιο θέρμανσης Δ.Ε Ανθεμίων- Ειρηνούπολης»
Description: Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για τις ανάγκες των ΔΕ Ανθεμίων Ειρηνούπολης του Δήμου Νάουσας
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 2 «Πετρέλαιο θέρμανσης Δ.Ε Ανθεμίων- Ειρηνούπολης»
Quantity: 113 000 litres
Lot: LOT-0003
Title: ΤΜΗΜΑ 3 «Πετρέλαιο κίνησης diesel –βενζίνη αμόλυβδη»
Description: Προμήθεια πετρελαίου κίνησης και βενζίνης αμόλυβδης για τα οχήματα και μηχανήματα του Δήμου Νάουσας
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 3 «Πετρέλαιο κίνησης diesel –βενζίνη αμόλυβδη»
Quantity: 375 000 litres
Lot: LOT-0004
Title: ΤΜΗΜΑ 4 «Λιπαντικά»
Description: Προμήθεια λιπαντικών
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 4 «Λιπαντικά»
Main classification (cpv): 09210000 Lubricating preparations
Quantity: 4 725 litres
Lot: LOT-0005
Title: ΤΜΗΜΑ 5 «Βελτιωτικά και χημικά παρασκευάσματα προστασίας αυτοκινήτων-πρόσθετα-γράσα»
Description: προμήθεια βελτιωτικών χημικών παρασκευασμάτων προστασίας αυτοκινήτων -πρόσθετα -γράσα
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 5 «Βελτιωτικά και χημικά παρασκευάσματα προστασίας αυτοκινήτων-πρόσθετα-γράσα»
Quantity: 2 023 litres
Lot: LOT-0006
Title: ΤΜΗΜΑ 6 «Πετρέλαιο Θέρμανσης για τις Σχολικές Μονάδες Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης ΔΕ Νάουσας»
Description: προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για τις Σχολικές Μονάδες Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης ΔΕ Νάουσας
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 6 «Πετρέλαιο Θέρμανσης για τις Σχολικές Μονάδες Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης ΔΕ Νάουσας»
Quantity: 135 000 litres
Lot: LOT-0007
Title: ΤΜΗΜΑ 7 «Πετρέλαιο Θέρμανσης για τις Σχολικές Μονάδες Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ΔΕ Νάουσας»
Description: προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για τις Σχολικές Μονάδες Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ΔΕ Νάουσας
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 7 «Πετρέλαιο Θέρμανσης για τις Σχολικές Μονάδες Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ΔΕ Νάουσας»
Quantity: 158 000
Lot: LOT-0008
Title: ΤΜΗΜΑ 8 «Πετρέλαιο Θέρμανσης για τις Σχολικές Μονάδες Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης ΔΕ Ανθεμίων – Ειρηνούπολης»
Description: Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για τις Σχολικές Μονάδες Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης ΔΕ Ανθεμίων – Ειρηνούπολης
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 8 «Πετρέλαιο Θέρμανσης για τις Σχολικές Μονάδες Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης ΔΕ Ανθεμίων – Ειρηνούπολης»
Quantity: 93 000 litres
Lot: LOT-0009
Title: ΤΜΗΜΑ 9 «Πετρέλαιο Θέρμανσης για τις Σχολικές Μονάδες Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ΔΕ Ανθεμίων – Ειρηνούπολης»
Description: Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για τις Σχολικές Μονάδες Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ΔΕ Ανθεμίων – Ειρηνούπολης
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 9 «Πετρέλαιο Θέρμανσης για τις Σχολικές Μονάδες Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ΔΕ Ανθεμίων – Ειρηνούπολης»
Quantity: 9 200 litres