653090-2026 - Competition
Poland – Non-scheduled passenger transport – Dowóz dzieci niepełnosprawnych z gminy Goleniów do ośrodków rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczych w Przybiernowie i Ostromicach
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleDowóz dzieci niepełnosprawnych z gminy Goleniów do ośrodków rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczych w Przybiernowie i Ostromicach
Description1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na dowozie dzieci niepełnosprawnych z gminy Goleniów do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Przybiernowie przy ul. Kościuszki 16 oraz do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Ostromicach mieszczącego się pod adresem Ostromice 17, zwanymi w dalszej części „OREW”. 2. Świadczona usługa polegać będzie na przewiezieniu dzieci z ich miejsc zamieszkania do OREW oraz na odwiezieniu ich po zajęciach z OREW do ich miejsc zamieszkania, łącznie z zapewnieniem opieki nad tymi dziećmi podczas transportu oraz zgodnie z załącznikiem nr 1.1. do SWZ - Dzienną kalkulacją transportu, a także zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ - Harmonogramem transportu. Załącznik nr 1.1. do SWZ i załącznik nr 9 do SWZ zawierają optymalną kolejność przewozu, dostosowaną do rozkładu zajęć w OREW oraz wymagań i potrzeb indywidualnych objętych dowozem dzieci. Transport odbywać się będzie w podziale na co najmniej trzy trasy realizowane jednocześnie trzema pojazdami. 3. Maksymalna dzienna praca przewozowa wynosi 183 km, lecz trasa przejazdu zależy od obecności dzieci w danym dniu. 4. Dalszy szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Internal identifierBZP.271.4.4.2026.MM
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 60140000 Non-scheduled passenger transport
5. Lot
LotLOT-0001