653143-2026 - Competition
Poland – Hydrated lime – Dostawa wapna hydratyzowanego w okresie od dnia 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2027 r. do Enea Ciepło sp. z o.o.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa wapna hydratyzowanego w okresie od dnia 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2027 r. do Enea Ciepło sp. z o.o.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wapna hydratyzowanego w okresie od dnia 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2027 r. do Enea Ciepło sp. z o.o.
Internal identifier: BZ/260/KD/D/08/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24213000 Hydrated lime
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wapna hydratyzowanego w okresie od dnia 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2027 r. do Enea Ciepło sp. z o.o.”