653179-2026 - Competition
Netherlands – Maintenance services of public-lighting installations and traffic lights – Dagelijks onderhoud en meldingen van openbare verlichting (OVL)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dagelijks onderhoud en meldingen van openbare verlichting (OVL)
Description: De Provincie Overijssel is voornemens een opdracht te verstrekken voor WK-2026-07, het dagelijks onderhoud en meldingen van de openbare verlichting. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: 1. het beheer en onderhoud van de openbare verlichtingsinstallatie; 2. het herstellen van storingen en schades aan de verlichtingsinstallatie; 3. leveren en plaatsen masten en armaturen; 4. leveren en plaatsen van schakelkasten; 5. leveren en leggen grondkabels. De geraamde waarde bedraagt € 6.000.000
Internal identifier: 25.O.106
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50232000 Maintenance services of public-lighting installations and traffic lights
Additional classification (cpv): 34920000 Road equipment, 50232100 Street-lighting maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlening