See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Prevozi uporabnikov Varstveno delovnega centra Koper
Description: Predmet javnega naročila je dnevno izvajanje prevozov uporabnikov naročnika – odraslih oseb z motnjo v telesnem in duševnem razvoju in sicer vsak delavnik zjutraj in popoldan.
Internal identifier: JN-79668
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Enota Sežana
Description: Predmet javnega naročila je dnevno izvajanje prevozov uporabnikov naročnika – odraslih oseb z motnjo v telesnem in duševnem razvoju in sicer vsak delavnik zjutraj in popoldan. Naročnik oddaja javno naročilo za obdobje od 10. novembra 2026 do 30. novembra 2028.
Internal identifier: 555338
Lot: LOT-0002
Title: Enota Ilirska Bistrica
Internal identifier: 555348
Lot: LOT-0003
Title: Enota Divača
Description: Predmet javnega naročila je dnevno izvajanje prevozov uporabnikov naročnika – odraslih oseb z motnjo v telesnem in duševnem razvoju in sicer vsak delavnik zjutraj in popoldan. Naročnik oddaja javno naročilo za obdobje od 1. decembra 2026 do 30. novembra 2028.
Internal identifier: 555354
Lot: LOT-0004
Title: Enoti Koper in Markovec
Internal identifier: 555355