2. Procedure
Procedure
Title: Inzameling en sortering textiel, gemeente Cranendonck
Description: De overeenkomst bestaat uit: het leveren en plaatsen van bovengrondse verzamelcontainers; legen en onderhouden van deze containers; het inzamelen, overslaan, sorteren, vermarkten en/of het (laten) verwerken van het ingezamelde textiel; het periodiek rapporteren over de uitgevoerde werkzaamheden. Bij de uitvoering van de opdracht wordt gebruik gemaakt van de landelijke wel/niet lijst opgenomen in Circulair Materialenplan, hoofdstuk Materialen-Textiel. Voor het inzamelen en voor de verwerking van het textiel zouden separate overeenkomsten gesloten kunnen worden. Dit kan tot gevolg hebben dat er met verschillende opdrachtnemers een overeenkomst wordt aangegaan. Echter de gemeente wil één opdrachtnemer contracteren zodat de inzameling efficiënt en uniform plaats vindt, en ze één aanspreekpunt krijgt voor het rapporteren, inzamelen, en de verwerking van het textiel. Het gemeentelijk afvalbeleid kan hierdoor effectief en eenvoudig worden gevoerd. Daarmee is de opdracht samengevoegd. Indien de opdracht gesplitst wordt door bijvoorbeeld een perceelindeling, is er meer coördinatie noodzakelijk. Dit brengt extra activiteiten en dus meer (interne) kosten met zich mee. Indien de coördinatie niet optimaal verloopt, kan dit leiden tot minder en slechter textiel, vertraging en daarmee extra overlast voor belanghebbenden (bijvoorbeeld inwoners, medewerkers van de gemeentewerf). Daarbij wordt de gemeente dan ook verantwoordelijk voor de planning en coördinatie van de uitvoering. Omdat dit alles niet in het belang van de gemeente is en haar circulaire doelen, wordt er geen perceelindeling toegepast en worden de werkzaamheden door één opdrachtnemer uitgevoerd. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 4 jaar en maximaal 8 jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 februari 2027. De conceptovereenkomst is als bijlage bij dit aanbestedingsdocument is gevoegd.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0000