2. Procedure
Procedure
Title: Szeged,Széchenyi tér 11. műemlék épület felújítás
Description: Szeged, Széchenyi tér 11. műemlék épület felújítására vonatkozó kivitelezési munkálatok átalányáras vállalkozási szerződés keretében a jelen felhívás 5. Rész cím alatt részletezettek szerint.
Internal identifier: EKR000457022026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Szeged, Széchenyi tér 11. műemlék épület felújítás
Description: A Szeged, Széchenyi tér 11. műemlék épület felújítására vonatkozó kivitelezési munkálatok átalányáras vállalkozási szerződés keretében. Főbb munkanemek és mennyiségi adatok: - csapos gerenda födém faanyagvizsgálat 1470 m2 - fa anyagú tetőszerkezet felújítása 1471,5 m2 - talajstabilizálás 170 m2 - építési törmelék konténerbe rakása 1000 m3 - válaszfal bontás égetett agyag-kerámia termékből 1443 m2 - válaszfal építés agyag-kerámia termékből 106 m2 - egyhéjú tetőfedés készítése fémlemez elemekből 130 m2 - tetőlécezés készítése 1804 m2 - ellenlécezés készítése 2290 m - faanyag tisztítás és védelem felhordása mázolással 4470 m2 - gipszkarton álmennyezet építése 980m2 - műemléki kettős cserépfedés bontása és elhelyezése 1804 m2 - fal, pillér, oszlop, lábazat burkolat készítése 853 m2 - beltéri ajtó bontása 186 db - beltéri ajtó elhelyezése 132 db - födém és padló hangszigetelő anyag elhelyezése 2943 m2 - diszperziós festés oldalfalon 13500 m2 - diszperziós festés mennyezeten 940 m2 - mázolás acélszerkezeten 504 m2 - belső víz-csatorna hálózat felújítása 2142 m - belső udvar csatorna -és csapadékvíz elvezető rendszerének cseréje 184 m - fűtési alapvezetékek cseréléje 915 m - új, központi hűtési rendszer kiépítése 1985 m - klíma kül- és beltéri egység berendezései elhelyezésének kiépítése és elhelyezése 191 db - későbbiekben tervezett gépi szellőzés strang vezetékeinek, folyosói osztó gerinceinek a kiépítése, helyiségekbe történő beállással 1333 m - az épület teljes erősáramú vezetékrendszerének cseréje 36410 m - új LED üzemű lámpatestek elhelyezése 897 db - új informatikai vezetékrendszer kiépítése 61510 m További megvalósítandó munkálatok: fűtési központ kerül kiépítése, új gépház kialakítása a központi hűtési és szellőztető rendszer részére, az épület gázbekötésének megszüntetése, informatikai központ elhelyezése az épületben, tűzjelző rendszer kiépítése, új villámvédelmi rendszer készítése, új kamerarendszer, beléptető-és behatolásjelző rendszer készítése Ahol a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette a dokumentációban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre,személyre,szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást,ott az Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét arra,hogy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt,a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell. A kivitelezési munkákat a műszaki dokumentációban részletezettek szerint kell elvégezni.
Internal identifier: EKR000457022026/1
Additional classification (cpv): 45210000 Building construction work