2. Procedure
Procedure
Title: Chráničky káblové korugované – spoločné obstarávanie - CEF
Description: plastové dvojplášťové korugované (zvonku vlnité) chráničky dodávané vo forme tyčí alebo zvitkov, v zmysle STN EN 61386-24.
Internal identifier: 2026-VS-04-EH
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31219000 Protection boxes
Additional classification (cpv): 19520000 Plastic products, 31224000 Connections and contact elements
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Trvanie rámcovej dohody na dodanie predmetu zákazky a/alebo lehoty ukončenia dodania predmetu zákazky: 48 mesiacov odo dňa podpisu Rámcovej dohody, s možnosťou jej predĺženia zo strany Kupujúceho o ďalších 12 mesiacov