653453-2026 - Competition
Belgium – Echo, ultrasound and doppler imaging equipment – Raamovereenkomst High-End Echotoestellen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst High-End Echotoestellen
Description: UZ Leuven wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van high-end echotoestellen, inclusief apparatuur, software, accessoires en minimale dienstverlening (onderhoud, support en opleiding). De opdracht is opgesplitst in percelen: Gynaecologie, Cardiologie & vaat, Radiologie, Urologie en Anesthesie De procedure verloopt via een Mededingingsprocedure met Onderhandeling (MMO) in twee fasen: selectie en offerte/onderhandeling.
Internal identifier: PPP0WC-790/6756/P8921-8925
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33112000 Echo, ultrasound and doppler imaging equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Algemene radiologie
Description: Dit perceel omvat de aankopen van high end echotoestellen voor de dienst radiologie inclusief verbruiksmaterialen, sondes, probes, eventuele software en onderhoud
Internal identifier: P8921_1
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Lot: LOT-0002
Title: Cardiologie & Vaatdiagnostiek
Description: Dit perceel omvat de aankopen van high end echotoestellen voor de dienst cardiologie inclusief verbruiksmaterialen, sondes, probes, eventuele software en onderhoud
Internal identifier: P8922_2
Lot: LOT-0003
Title: Gynaecologie en obstetrie
Description: Dit perceel omvat de aankopen van high end echotoestellen voor de dienst gynaecologie inclusief verbruiksmaterialen, sondes, probes, eventuele software en onderhoud
Internal identifier: P8923_3
Lot: LOT-0004
Title: Uro-radiologie
Description: Dit perceel omvat de aankopen van high end echotoestellen voor de dienst uro-radiologie inclusief verbruiksmaterialen, sondes, probes, eventuele software en onderhoud
Internal identifier: P8924_4
Lot: LOT-0005
Title: Anesthesie
Description: Dit perceel omvat de aankopen van high end echotoestellen voor de dienst Anesthesie inclusief verbruiksmaterialen, sondes, probes, eventuele software en onderhoud
Internal identifier: P8925_5