653459-2026 - Competition
Czechia – Repair and maintenance services of machinery – Zajištění servisu strojů pro dopravní značení
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zajištění servisu strojů pro dopravní značení
Description: Předmětem zadávacího řízení je zajištění komplexní servisní péče a údržby strojů pro dopravní značení, vč. zajištění dodávky souvisejících náhradních dílů a spotřebního materiálu.
Internal identifier: VZ00896
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50530000 Repair and maintenance services of machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001