653473-2026 - Competition
Slovakia – Construction work – Zníženie energetickej náročnosti verejných budov v mestskej časti Podunajské Biskupice - Komplexná rekonštrukcia MŠ Dudvážska
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Zníženie energetickej náročnosti verejných budov v mestskej časti Podunajské Biskupice - Komplexná rekonštrukcia MŠ Dudvážska
Description: Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác za účelom zníženia energetickej náročnosti verejných budov v mestskej časti Podunajské Biskupice – konkrétne komplexná rekonštrukcia MŠ Dudvážska. Bližšia špecifikácia stavebných prác vrátane projektovej dokumentácie a výkazu výmer je uvedená v prílohách Súťažných podkladov.
Internal identifier: PB_04_2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45214100 Construction work for kindergarten buildings
5. Lot
Lot: LOT-0001