2. Procedure
Procedure
Title: Mikroskop s kamerom
Description: Predmet nabave je 3D digitalni mikroskop za tehničku analizu i dokumentiranje kovanica, novčanica i drugih uzoraka, s mogućnošću promatranja pri različitim povećanjima. Sustav omogućuje detaljan prikaz površinskih struktura, digitalno snimanje i pohranu fotografija i videozapisa te usporedbu uzoraka. Sustav sadržava digitalnu kameru visoke rezolucije, sustav objektiva te omogućuje metalografsku analizu pripremljenih uzoraka materijala uz korištenje pripadajućeg softvera za obradu slike, mjerenje i analizu rezultata.
Internal identifier: V-7/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38510000 Microscopes
5. Lot
Lot: LOT-0000