653533-2026 - Competition
Poland – Waste-tip management services – Gospodarowanie odpadami o kodach 19 08 01 (skratki) i 19 08 02 (zawartość piaskowników) z podziałem na zadania
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Gospodarowanie odpadami o kodach 19 08 01 (skratki) i 19 08 02 (zawartość piaskowników) z podziałem na zadania
Description: Gospodarowanie odpadami o kodach 19 08 01 (skratki) i 19 08 02 (zawartość piaskowników) z podziałem na zadania
Internal identifier: 01122/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90533000 Waste-tip management services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1. Gospodarowanie odpadami o kodzie 19 08 01 dla Zakładu „Czajka”.
Description: Gospodarowanie odpadami o kodzie 19 08 01 dla Zakładu „Czajka” (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Internal identifier: 01122/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 Zad.1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2. Gospodarowanie odpadami o kodzie 19 08 01 dla Zakładu „Południe” z obiektu numer 1.
Description: Gospodarowanie odpadami o kodzie 19 08 01 dla Zakładu „Południe” z obiektu numer 1 (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Internal identifier: 01122/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 Zad.2
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 3. Gospodarowanie odpadami o kodzie 19 08 01 dla Zakładu „Południe’’ z obiektu numer 79.
Description: Gospodarowanie odpadami o kodzie 19 08 01 dla Zakładu „Południe’’ z obiektu numer 79 (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Internal identifier: 01122/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 Zad.3
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie 4. Gospodarowanie odpadami o kodach: 19 08 01, 19 08 02 dla Zakładu ,,Dębe’’.
Description: Gospodarowanie odpadami o kodach: 19 08 01, 19 08 02 dla Zakładu ,,Dębe’’ (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Internal identifier: 01122/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 Zad.4
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie 5. Gospodarowanie odpadami o kodzie: 19 08 01 dla Zakładu ,,Pruszków’’.
Description: Gospodarowanie odpadami o kodzie: 19 08 01 dla Zakładu ,,Pruszków’’ (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Internal identifier: 01122/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 Zad.5
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie 6. Gospodarowanie odpadami o kodzie 19 08 01 dla Zakładu Sieci Kanalizacyjnej.
Description: Gospodarowanie odpadami o kodzie 19 08 01 dla Zakładu Sieci Kanalizacyjnej (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Internal identifier: 01122/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/U/2026 Zad.6