2. Procedure
Procedure
Title: Tuin- en terreinonderhoud
Description: Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van één Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer met landelijke dekking voor het Tuin- en terreinonderhoud voor alle vestigingen en locaties van de RDW. De RDW wenst een opdrachtnemer te contracteren die volledig in de behoefte kan voorzien en voldoet aan de gestelde wensen en eisen. Deze wensen en eisen zijn vastgelegd in deze Offerteaanvraag, het Programma van Eisen (PvE) en bijlagen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77314000 Grounds maintenance services
Additional classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas, 77340000 Tree pruning and hedge trimming
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
Description of the options: De RDW heeft gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst te maken met een dynamische huisvestingssituatie. De vastgoedportefeuille en het gebruik van locaties kunnen wijzigen. Locaties kunnen worden gerenoveerd, verduurzaamd, tijdelijk buiten gebruik gesteld, gesloten, afgestoten en/of vervangen door nieuwe RDW-locaties. De RDW wil binnen deze Raamovereenkomst kunnen inspelen op deze ontwikkelingen. Werkzaamheden die voortvloeien uit deze dynamische huisvestingssituatie worden aangemerkt als onderdeel van de scope van deze Opdracht, voor zover deze werkzaamheden naar aard overeenkomen met of rechtstreeks verband houden met Tuin- en terreinonderhoud.