2. Procedure
Procedure
Title: „Dostawa sukcesywna materiałów eksploatacyjnych do drukarek do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie”
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych, niewadliwych, nieregenerowanych, oryginalnych materiałów eksploatacyjnych (tuszy i tonerów) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ. Materiały eksploatacyjne wskazane w Załączniku nr 1 do SWZ (oryginalne) Zamawiający traktuje jako wzorzec.
Internal identifier: 383/2026/PN/DZP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 22600000 Ink
Additional classification (cpv): 30125100 Toner cartridges, 30125110 Toner for laser printers/fax machines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 30125110 Toner for laser printers/fax machines, 30192113 Ink cartridges