653621-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of medical equipment – Pogwarancyjna obsługa serwisowa systemu zarządzania radioterapią Aria, stacji systemu planowania Eclipse, serwerów obliczeniowych FAS oraz środowiska zdalnego dostępu firmy Varian Medical Systems
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Pogwarancyjna obsługa serwisowa systemu zarządzania radioterapią Aria, stacji systemu planowania Eclipse, serwerów obliczeniowych FAS oraz środowiska zdalnego dostępu firmy Varian Medical Systems
Description: Przedmiotem zamówienia jest pogwarancyjna obsługa serwisowa sprzętu zarządzania radioterapią Aria, stacji systemu planowania Eclipse, serwerów obliczeniowych FAS oraz środowiska zdalnego dostępu firmy Varian Medical Systems. Obejmuje w szczególności: naprawy, koszty pracy serwisu, materiałów przeglądowych dla Systemu Aria/Eclipse HIT 5232. Szczegółowy opis zamówienia, tj.: zakres usług, sposób ich wykonania, zawarte są w Załączniku nr 8. - „Wzór umowy” do niniejszej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia wraz z jego załącznikami (Załącznik 8A - do Wzoru Umowy).
Internal identifier: ZPZ-54/08/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest pogwarancyjna obsługa serwisowa Systemu Aria/Eclipse HIT 5232 obejmująca w szczególności: naprawy, koszty pracy serwisu, materiałów przeglądowych dla tego Systemu. Szczegółowy opis zamówienia, tj.: zakres usług, sposób ich wykonania, zawarte są w Załączniku nr 8. - „Wzór umowy” do niniejszej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia wraz z jego załącznikami (Załącznik 8A - do Wzoru Umowy).
Internal identifier: Pogwarancyjna obsługa serwisowa systemu zarządzania radioterapią Aria, stacji systemu planowania Eclipse, serwerów obliczeniowych FAS oraz środowiska zdalnego dostępu firmy Varian Medical Systems