653706-2026 - Competition
Poland – Parts and accessories for vehicles and their engines – Sukcesywne dostawy fabrycznie nowych i kompletnych części zamiennych oryginalnych oraz porównywalnej jakości do pojazdów służbowych obsługiwanych/naprawianych przez BLP Komendy Głównej Policji
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywne dostawy fabrycznie nowych i kompletnych części zamiennych oryginalnych oraz porównywalnej jakości do pojazdów służbowych obsługiwanych/naprawianych przez BLP Komendy Głównej Policji
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych i kompletnych części zamiennych oryginalnych oraz porównywalnej jakości do pojazdów służbowych obsługiwanych/naprawianych przez BLP Komendy Głównej Policji.
Internal identifier: 196/Cot/26/RG
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines
5. Lot
Lot: LOT-0001