2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa pojazdów szynowo - drogowych
Description: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa pięciu fabrycznie nowych pojazdów szynowodrogowych przeznaczonych do prowadzenia działań ratowniczych i technicznych na infrastrukturze kolejowej, w tym: 1) prowadzenia działań kolejowego ratownictwa technicznego na liniach kolejowych, 2) usuwania skutków wypadków i poważnych wypadków kolejowych, 3) transportu zespołów ratowniczych, 4) transportu specjalistycznego sprzętu ratowniczego, 5) prowadzenia (holowania) pojazdów kolejowych w składzie, 6) prowadzenia prac na infrastrukturze kolejowej, w tym prac odśnieżnych.
Internal identifier: 6060/ILG 6/02293/02313/26/P
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001