653817-2026 - Competition
Czechia – Racking – Skladová technologie pro Logistické centrum – nový centrální sklad pro areál společnosti Veletrhy Brno, a.s.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Skladová technologie pro Logistické centrum – nový centrální sklad pro areál společnosti Veletrhy Brno, a.s.
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž skladové technologie do nové skladové haly v areálu společnosti Veletrhy Brno, a.s. Veřejná zakázka je ve smyslu § 101 ZZVZ rozdělena na následující části: 1. část VZ: Regálové systémy, manipulační technika a obaly Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka a montáž paletových regálů, konzolových regálů a souvisejících prvků regálového skladování; dále dodávka nové manipulační techniky včetně příslušenství, bateriových systémů, nabíjecí infrastruktury, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy a zajištění servisní podpory a dále manipulačních obalů. 2. část VZ: Automatické výtahové zakladače Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka a instalace uzavřeného automatizovaného skladového systému (vertikálního výtahového systému). Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v zadávací dokumentaci.
Internal identifier: Skladová technologie pro Logistické centrum – nový centrální sklad pro areál společnosti Veletrhy Brno, a.s.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39151100 Racking
Additional classification (cpv): 45223100 Assembly of metal structures, 42415000 Forklift trucks, works trucks, railway-station platforms tractors, 42415100 Lifting trucks, 42415110 Forklift trucks, 42965110 Depot system, 42418500 Mechanical handling equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Regálové systémy, manipulační technika a obaly
Description: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka a montáž paletových regálů, konzolových regálů a souvisejících prvků regálového skladování; dále dodávka nové manipulační techniky včetně příslušenství, bateriových systémů, nabíjecí infrastruktury, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy a zajištění servisní podpory a dále manipulačních obalů. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v zadávací dokumentaci.
Internal identifier: Regálové systémy, manipulační technika a obaly
Additional classification (cpv): 45223100 Assembly of metal structures, 42415000 Forklift trucks, works trucks, railway-station platforms tractors, 42415100 Lifting trucks, 42415110 Forklift trucks
Options:
Description of the options: Cena za regály, která je obsažena v příloze č. 2 Smlouvy, bude upravena (tj. zvýšena či snížena) v případě podstatné změny ceny oceli, a tou je změna alespoň o 10 % podle indexu MEPS (the MEPS Carbon Steel index for the Europe market, Europe Steel Index, Cold Rolled Coil | MEPS International Ltd) k poslednímu dni lhůty pro předložení Dokumentace dle odst. 4.2 Smlouvy oproti ceně oceli k poslednímu dni lhůty pro podání nabídek v zadávacím řízení na Veřejnou zakázku; cena za regály dle přílohy č. 2 Smlouvy, bude v případě podstatné změny ceny oceli procentuálně poměrově upravena (zvýšena či snížena) o částku odpovídající této procentuální změně ceny oceli nad 10 %. Dodavatel musí písemně oznámit navýšení či snížení ceny dle tohoto odstavce Objednateli, a to nejpozději ve lhůtě pro Zahájení instalace Dodávky do místa plnění (Haly) dle odst. 4.2 Smlouvy. K příslušné změně ceny dojde 10 pracovních dnů po jejím oznámení Objednateli, nebude-li Objednatelem vznesena námitka o oprávněnosti Dodavatele upravit cenu nebo o způsobu určení její nové výše. Nebude-li Dodavatelem ve lhůtě pro Zahájení instalace Dodávky do místa plnění (Haly) dle odst. 4.2 Smlouvy písemně oznámeno Objednateli snížení ceny dle tohoto odstavce, je Objednatel oprávněn požadovat příslušné snížení ceny, a to nejpozději ke dni splatnosti první faktury za Dodávku.
Lot: LOT-0002
Title: Automatické výtahové zakladače
Description: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka a instalace uzavřeného automatizovaného skladového systému (vertikálního výtahového systému). Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v zadávací dokumentaci.
Internal identifier: Automatické výtahové zakladače
Main classification (cpv): 42965110 Depot system
Additional classification (cpv): 42418500 Mechanical handling equipment