653837-2026 - Competition
Estonia – Software development services – Käibemaksu teenuse arendus- ja hooldustööd
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleKäibemaksu teenuse arendus- ja hooldustööd
DescriptionRiigihanke eesmärgiks on sõlmida raamleping KMD3 infosüsteemi arendus- ja hooldustööde tellimiseks lähtuvalt tellija vajadusest. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier310148-0000
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureAvatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72262000 Software development services
Additional classification (cpv): 72267000 Software maintenance and repair services
5. Lot
LotLOT-0000