653946-2026 - Competition
Slovakia – Construction work – Rekonštrukcia prevádzkových priestorov štátnej opery v Banskej Bystrici
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Rekonštrukcia prevádzkových priestorov štátnej opery v Banskej Bystrici
Description: V areáli sa nachádzajú 3 skladovacie haly, 1 výrobná hala, garáž, vrátnica a administratívna budova. Ide o prevádzky pridružené k hlavnej funkcii Štátnej opery v Banskej Bystrici, ktoré zabezpečujú jej prevádzku. Primárne slúžia na výrobu a skladovanie divadelných kulís a kostýmov. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v projektovej dokumentácii a výkaze výmer.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45210000 Building construction work, 45213250 Construction work for industrial buildings, 45262600 Miscellaneous special-trade construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: LK_BB_Dielne