653947-2026 - Competition
Latvia – Construction work – Iekšējo inženiertīklu apkopes un remonta pakalpojumi Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādēs, to struktūrvienībās un padotības iestādēs
Contract or concession notice – standard regime
Works - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Iekšējo inženiertīklu apkopes un remonta pakalpojumi Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādēs, to struktūrvienībās un padotības iestādēs
Description: Iekšējo inženiertīklu apkopes un remonta pakalpojumi Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādēs, to struktūrvienībās un padotības iestādēs
Internal identifier: DVP 2026/192
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Inženiertīklu apkopes un remonta pakalpojumi izglītības iestāžu grupai
Lot: LOT-0002
Title: Inženiertīklu apkopes un remonta pakalpojumi sabiedrisko pakalpojumu un sabiedriskās kārtības nodrošināšanas iestāžu grupai
Lot: LOT-0003
Title: Inženiertīklu apkopes un remonta pakalpojumi kultūras jomas iestāžu grupai