2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια πλωτών μέσων για το Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη
Description: Προμήθεια πλωτών μέσων για εσωτερικά ύδατα με ενσωματωμένες κάμερες θερμικής απεικόνισης
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 34521300 Police patrol boats
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Προμήθεια πλωτών μέσων για εσωτερικά ύδατα με ενσωματωμένες κάμερες θερμικής απεικόνισης
Internal identifier: Προμήθεια πλωτών μέσων για τις ανάγκες του Υπουργείου Προστασίας του Πολίτη
Quantity: 6 pieces