2. Procedure
Procedure
Title: Bieżące utrzymanie zieleni na terenach Dzielnicy Praga- Północ m. st. Warszawy.
Description: Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie zieleni na terenach Dzielnicy Praga- Północ m.st. Warszawy. Zamawiający dokonał podziału przedmiotowego zamówienia na części, w następujący sposób: - Część 1 - Bieżące utrzymanie zieleni skwerów, zieleńców oraz zieleni w miejscach Pamięci Narodowej na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. - Część 2 - Bieżące utrzymanie zieleni w pasach drogowych ulic gminnych, na terenie Dzielnicy Praga-Północ m. st. Warszawy, - Część 3 - Bieżące utrzymanie zieleni wewnątrzosiedlowej na terenie Dzielnicy Praga-Północ m. st. Warszawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji każdej z części zamówienia określają: - Opis przedmiotu zamówienia – Załączniki nr 5a,5b,5c. - Projektowane postanowienia umowy – Załączniki nr 6a,6b,6c.
Internal identifier: ZPTP-ZP.271.2.13.2026 (PN)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77300000 Horticultural services
Additional classification (cpv): 77312000 Weed-clearance services, 77312100 Weed-killing services, 77313000 Parks maintenance services, 77314100 Grassing services, 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Bieżące utrzymanie zieleni skwerów, zieleńców oraz zieleni w miejscach Pamięci Narodowej na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
Description: Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie zieleni skwerów, zieleńców oraz zieleni w miejscach Pamięci Narodowej na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określają: 1. Opis przedmiotu zamówienia dla części 1– Załącznik nr 5a 2. Projektowane postanowienia umowy dla części 1 – Załącznik nr 6a
Internal identifier: Część I
Additional classification (cpv): 77313000 Parks maintenance services, 77310000 Planting and maintenance services of green areas, 77340000 Tree pruning and hedge trimming
Lot: LOT-0002
Title: Bieżące utrzymanie zieleni w pasach drogowych ulic gminnych, na terenie Dzielnicy Praga-Północ m. st. Warszawy
Description: Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie zieleni w pasach drogowych ulic gminnych, na terenie Dzielnicy Praga-Północ m. st. Warszawy, Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określają: 1. Opis przedmiotu zamówienia dla części 2– Załącznik nr 5b 2. Projektowane postanowienia umowy dla części 2 – Załącznik nr 6b
Internal identifier: Część II
Additional classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas, 77313000 Parks maintenance services, 77313000 Parks maintenance services, 77340000 Tree pruning and hedge trimming
Lot: LOT-0003
Title: Bieżące utrzymanie zieleni wewnątrzosiedlowej na terenie Dzielnicy Praga-Północ m. st. Warszawy.
Description: Przedmiotem jest zamówienia jest bieżące utrzymanie zieleni wewnątrzosiedlowej na terenie Dzielnicy Praga-Północ m. st. Warszawy Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określają: 1. Opis przedmiotu zamówienia dla części 3– Załącznik nr 5c 2. Projektowane postanowienia umowy dla części 3 – Załącznik nr 6c
Internal identifier: Część III
Additional classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas, 77313000 Parks maintenance services, 77340000 Tree pruning and hedge trimming