654050-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleKontrakt W-7/U Świadczenie usług nadzoru, administrowania i koordynacji, w imieniu Zamawiającego, realizacji Kontraktu W-1/R „Modernizacja ujęcia wody gruntowej Mała Nieszawka”, Kontraktu W-4/R „Rozbudowa i modernizacja sieci wodociągowej na terenie miasta Torunia” i Kontraktu W-5/R „Inteligentny system monitorowania i zarządzania siecią wodociągową”.
Description1. Przedmiotem zamówienia są usługi pomocy technicznej dotyczącej trzech umów na realizację robót budowlanych - dalej: Kontrakty na Roboty, dla zakresu rzeczowego Projektu „Poprawa systemu zaopatrzenia miasta Torunia w wodę do spożycia”, polegające na nadzorze, administrowaniu i koordynacji, w imieniu Zamawiającego, realizacji Kontraktu W-1/R „Modernizacja ujęcia wody gruntowej Mała Nieszawka”, Kontraktu W-4/R „Rozbudowa i modernizacja sieci wodociągowej na terenie miasta Torunia” i Kontraktu W-5/R „Inteligentny system monitorowania i zarządzania siecią wodociągową” – dalej także: Usługi Inżyniera. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej również "SWZ"). Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifierTFS.38.FENX.W-7/U.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71310000 Consultative engineering and construction services
Additional classification (cpv): 71520000 Construction supervision services
5. Lot
LotLOT-0001