2. Procedure
Procedure
Title: 191212 klases atkritumu pieņemšana no Jūrmalas pārkraušanas un šķirošanas stacijas
Description: 191212 klases atkritumu pieņemšana no Jūrmalas pārkraušanas un šķirošanas stacijas
Internal identifier: PIEJŪRA 2026/25
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90514000 Refuse recycling services
5. Lot
Lot: LOT-0000