See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu telpu būvdarbi
Description: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu telpu būvdarbi
Internal identifier: JVP 2026/96/AK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45453000 Overhaul and refurbishment work, 45430000 Floor and wall covering work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45310000 Electrical installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1.daļa - Telpu būvdarbi Jelgavas 4. vidusskolā, Akmeņu ielā 1, Jelgavā
Lot: LOT-0002
Title: 2.daļa - Telpu būvdarbi Jelgavas 5. vidusskolā, Aspazijas ielā 20, Jelgavā
Lot: LOT-0003
Title: 3.daļa - Telpu būvdarbi Jelgavas Centra pamatskolā, Uzvaras ielā 10, Jelgavā
Lot: LOT-0004
Title: 4.daļa - Telpu būvdarbi Jelgavas 4. sākumskolā, Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 34, Jelgavā