654162-2026 - Competition
Slovakia – Flood-control valves – II. VS Ružín I. - rekonštrukcia ovládacích prvkov v tlakovej komore
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Works
2. Procedure
Procedure
Title: II. VS Ružín I. - rekonštrukcia ovládacích prvkov v tlakovej komore
Description: Predmetom zákazky je rekonštrukcia ovládacích prvkov technologického zariadenia v tlakovej komore objektu VS Ružín I, zameraná na zvýšenie prevádzkovej spoľahlivosti bezpečnosti a životností uzatváracích armatúr pracujúcich v extrémne namáhaných hydraulických podmienkach. Rekonštrukcia zahŕňa: • výmenu 6 ks zasúvadlových (nožových) uzáverov DN400 -PN6 v tlakovej komore, • výmenu 1 ks zasúvadlového (nožového) uzáveru DN400 - PN6 v čerpadlovej komore, pričom každý uzáver musí byť dodaný ako kompletný funkčný celok vrátane: • oceľovej podpery, • elektromotora s prevodovkou demontovateľného bez narušenia kotvenia stojanu • stojanu kotveného do podlahy strojovne • predlžovacieho vretena s ložiskovým uložením, • systému utesnenia otvoru vretena, • prírubového medzikusu na úpravu pracovnej dÍžky potrubia. Cieľom rekonštrukcie je odstrániť konštrukčné nedostatky existujúceho riešenia (najmä lomenie ovládacej tyče cez kardanovú spojku) a zabezpečiť priamu, súosú a spoľahlivú väzbu medzi uzáverom a ovládacím mechanizmom. Podrobnejší opis predmetu zákazky je uvedený v Súťažných podkladoch a ich prílohách (opis, zmluva, PD, výkaz-výmer).
Internal identifier: SVP 16182/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 42131143 Flood-control valves
Additional classification (cpv): 45246410 Flood-defences maintenance works, 45259000 Repair and maintenance of plant
5. Lot
Lot: LOT-0001