654181-2026 - Competition
Poland – Medical consumables – Dostawa obłożeń operacyjnych, rękawic oraz specjalistycznych wyrobów medycznych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa obłożeń operacyjnych, rękawic oraz specjalistycznych wyrobów medycznych
Description: Dostawa obłożeń operacyjnych, rękawic oraz specjalistycznych wyrobów medycznych - 19 zadań
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1
Description: zestawy okulistyczne, serwety okulistyczne, obłożenia okulistyczne - szczególowy opis zawiera załacznik nr 1 do SWZ
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26-1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2
Description: zestawy ginekologiczne - szczególowy opis zawiera załacznik nr 2 do SWZ
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26-2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3
Description: obłożenia operacyjne - szczególowy opis zawiera załacznik nr 3 do SWZ
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26-3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4
Description: obłożenia operacyjne - szczególowy opis zawiera załacznik nr 4 do SWZ
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26-4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie 5
Description: obłożenia operacyjne - szczególowy opis zawiera załacznik nr 5 do SWZ
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26-5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie 6
Description: zestawy,obłożenia operacyjne - szczególowy opis zawiera załacznik nr 6 do SWZ
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26-6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie 7
Description: rękawice neoprenowe - szczególowy opis zawiera załacznik nr 7 do SWZ
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26-7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie 8
Description: osłonki medyczne, wzierniki, pojemnik na kał, szczoteczki ginekologiczne, maski tlenowe - szczególowy opis zawiera załacznik nr 8 do SWZ
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26-8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie 9
Description: szczoteczki ginekologiczne - szczególowy opis zawiera załacznik nr 9 do SWZ
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26-9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie 10
Description: obłożenia operacyjne - szczególowy opis zawiera załacznik nr 10 do SWZ
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26-10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie 11
Description: obłożenia operacyjne - szczególowy opis zawiera załacznik nr 11 do SWZ
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26-11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie 12
Description: obłożenia operacyjne - szczególowy opis zawiera załacznik nr 12 do SWZ
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26-12
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie 13
Description: rękawice chirurgiczne - szczególowy opis zawiera załacznik nr 13 do SWZ
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26-13
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie 14
Description: końcówki do odsysania z pola operacyjnego - szczególowy opis zawiera załacznik nr 14 do SWZ
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26-14
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie 15
Description: sterylna osłona na kończynę - szczególowy opis zawiera załacznik nr 15 do SWZ
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26-15
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie 16
Description: serwety operacyjne - szczególowy opis zawiera załacznik nr 16 do SWZ
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26-16
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie 17
Description: dreny do odsysania pola operacyjnego - szczególowy opis zawiera załacznik nr 17 do SWZ
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26-17
Lot: LOT-0018
Title: Zadanie 18
Description: obłożenia operacyjne, zestaw do drenażu - szczególowy opis zawiera załacznik nr 18 do SWZ
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26-18
Lot: LOT-0019
Title: Zadanie 19
Description: obłożenia operacyjne - szczególowy opis zawiera załacznik nr 19 do SWZ
Internal identifier: EO/LA-M-2722/LXXXV/26-19