See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zabezpečenie dodávky elektrickej energie vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku so zabezpečením distribúcie elektrickej energie a súvisiacich sieťových služieb 2027-2029
Description: Predmetom zákazky je zabezpečenie združenej dodávky silovej elektrickej energie s prevzatím zodpovednosti za odchýlku, vrátane jej prepravy distribučnou sústavou a distribučných služieb, pre objekty (odberné miesta) organizácií ako aj komplexné služby spojené s bezpečnou, stabilnou a komplexnou dodávkou energií pre odberné miesta elektriny prevažne v budovách škôl a budovách administratívneho charakteru na obdobie 36 (tridsaťšesť) mesiacov. Celkové predpokladané množstvo tovaru za obdobie od 01.01.2027 do 31.12.2029 je 16 416,4176 v MWh a v predpokladanej hodnote zákazky 3 304 890,83 EUR bez DPH. Predpokladaná hodnota zákazky samotnej dodávky silovej elektrickej energie za uvedené obdobie je 1 874 997,81 EUR bez DPH. Zákazka sa obstaráva pre viacerých verejných obstarávateľov – miestny úrad, organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti a obchodné spoločnosti založené Mestskou časťou Bratislava – Ružinov, ktorých zoznam je uvedený Prílohe č. 8 Zoznam odberných miest a technické parametre súťažných podkladov. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky vrátane vypracovaných technických špecifikácií je uvedené v časti B.1 Opis predmetu zákazky.
Internal identifier: CS 9020/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001