2. Procedure
Procedure
Title: ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ ΛΙΜΕΝΙΚΗΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΑΘΗΝΙΟΥ
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσιών φύλαξης της λιμενικής εγκατάστασης «Αθηνιού» σε εφαρμογή του κανονισμού 2004/725/ΕΚ ως ισχύει μεταφερθεί και ισχύει στο εθνικό δίκαιο. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό 705.066,40 ευρώ μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24 % (εκτιμώμενη αξία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: 874.282,34 ευρώ. Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει βέλτιστης σχέσης τιμής-ποιότητας στο σύνολο αυτής.
Internal identifier: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 481063
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79713000 Guard services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσιών φύλαξης της λιμενικής εγκατάστασης «Αθηνιού» σε εφαρμογή του κανονισμού 2004/725/ΕΚ ως ισχύει μεταφερθεί και ισχύει στο εθνικό δίκαιο. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό 705.066,40 ευρώ μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24 % (εκτιμώμενη αξία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: 874.282,34 ευρώ. Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει βέλτιστης σχέσης τιμής-ποιότητας στο σύνολο αυτής.Aναλυτική περιγραφή σύμφωνα με τα οριζόμενα στη διακήρυξη.