See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Medicininės priemonės traumatologinėms operacijoms
Description: Perkamos medicininės priemonės traumatologinėms operacijoms. Pirkimas skaidomas į 16 pirkimo objekto dalių.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33196000 Medical aids, 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1 pirkimo dalis. Sraigtai ir plokštelės
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2 pirkimo dalis. Kanuliuoti sraigtai
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3 pirkimo dalis. DHS/DCS implantų ir sraigtų sistema
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4 pirkimo dalis. Užrakinama implantų sistema
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5 pirkimo dalis. Titaninių juostų sistema periprostetiniams lūžiams gydyti
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6 pirkimo dalis. Universalus instrumentų rinkinys, lūžusių sraigtų šalinimui
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 7 pirkimo dalis. Implantai ilgųjų kaulų osteosintezei
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: 8 pirkimo dalis. Vieninga užrakinamų plokštelių ir sraigtų sistema kelio korekcinėms operacijoms atlikti
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 9 pirkimo dalis. Išorinės fiksacijos sistema apatinių ir viršutinių galūnių kaulų atvirų ir uždarų lūžių, nesuaugimų, pseudoartrozės, minkštųjų audinių defektų gydymui vienpusiais strypiniais aparatais
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: 10 pirkimo dalis. Išorinės fiksacijos sistema riešo kaulų atvirų ir uždarų lūžių, nesuaugimų, pseudoartrozės, minkštųjų audinių defektų gydymui dinaminiais ašiniais aparatais
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: 11 pirkimo dalis. Spaustukas operacijoms
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: 12 pirkimo dalis. Adatkočiai
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: 13 pirkimo dalis. Žnyplės vielai kirpti
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: 14 pirkimo dalis. Žirklės
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: 15 pirkimo dalis. Optika ir šviesolaidis
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: 16 pirkimo dalis. Šeiverio rankena
Internal identifier: 16