654255-2026 - Competition
Poland – Personal computers – Dostawa sprzętu informatycznego
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu informatycznego
Description: I. Przedmiotem zamówienia jest dostaw sprzętu informatycznego dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, z podziałem na pakiety, zgodnie z poniższym: 1 Komputery stacjonarne z oprogramowaniem biur 2 Monitory komputerowe (27” i 34”) 3 Monitory interaktywne 4 Przenośne zestawy badawcze 13,6” 5 Przenośne zestawy badawcze 16” 6 Komputery wysokowydajne do informatyki śledczej – zestawy 7 Komputer stacjonarny o podwyższonej wydajności - zestaw 8 Komputer stacjonarny wysokowydajny do analizy danych - zestaw 9 Kolorowe laserowe urządzenia wielofunkcyjne (A4 i A3) 10 Urządzenia peryferyjne (skaner, drukarka etykiet, drukarka żelowa A4 do sublimacji) 11 Urządzenia do druku 3D (drukarka i skaner) 12 Projektory laserowe 13 Przenośny zestaw komputerowy z oprogramowaniem do poszukiwania osób zaginionych II. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określana jako „zamówienie opcjonalne” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. Zapisy dotyczące „prawa opcji” zawarte są w § 1 wzoru umowy - załącznik nr 6B do SWZ. III. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załącznikach nr 1.1 - 1.13 (Formularze cenowe) do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik nr 6A (pakiet nr 3, 7, 8 i 11), nr 6B (z opcją - pakiet nr 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10 i 12), nr 6C - dofinansowany ze środków UE – pakiet nr 13). IV. Asortyment zakupiony w ramach zamówienia opcjonalnego będzie tożsamy z zakupionym w ramach zamówienia podstawowego, a cena jednostkowa brutto 1 szt. urządzenia zakupionego w ramach zamówienia podstawowego oraz zamówienia opcjonalnego będzie identyczna. V. Zamawiający wymaga, aby dostarczony przedmiot umowy był fabrycznie nowy, nieużywany i pochodził z polskiej dystrybucji. VI. Zamówienie w zakresie pakietu nr 13 współfinansowane jest w 75% ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „SKUTECZNI w KRYZYSIE”, realizowanego w ramach Programu Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027. VII. 5. Zamawiający dla ważności oferty wymaga podania: • ceny jednostkowej brutto i wartości brutto dla asortymentu wymienionego w wybranych załącznikach nr 1.1 - 1.13 do SWZ (Formularze ofertowe), • nazwy producenta, typu, modelu zaoferowanego asortymentu lub innego oznaczenia pozwalającego Zamawiającemu na jednoznaczne zidentyfikowanie zaoferowanego asortymentu w wybranych załącznikach nr 1.1 - 1.13 do SWZ (Formularze ofertowe), • ceny oferty brutto - w Druku OFERTA (załącznik nr 1 do SWZ) - dla wybranego pakietu, • okresu gwarancji na zaoferowany sprzęt – w Druku OFERTA (załącznik nr 1 do SWZ) - dla wybranego pakietu, • innych danych i parametrów – w druku OFERTA i w pozostałych załącznikach do SWZ.
Internal identifier: 58/2.2.11/26/SZP/D
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zgodnie z art. 138 ust. 2 ustawy skrócenie terminu składania ofert i potrzeba pilnego udzielenia zamówienia uzasadniona jest przede wszystkim tym, iż przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego przewidzianego do realizacji większej ilości czynności związanych z informatyką śledczą oraz w ramach pierwszego wyposażenia nowo budowanego obiektu Policji. Biorąc pod uwagę obecną sytuację w kraju i na świecie znacznie wydłużają się terminy związane z realizacją dostaw i bieżącą dostępnością sprzętu informatycznego, co przekłada się na ryzyko związane z koniecznością powtórzenia przedmiotowego zamówienia. Jednocześnie powyższe przesłanki nie mają wpływu na czas potrzebny Wykonawcy na przygotowanie i złożenie oferty.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213000 Personal computers
Additional classification (cpv): 30211000 Mainframe computer, 30231300 Display screens, 30213100 Portable computers, 30232100 Printers and plotters, 30216110 Scanners for computer use, 38652100 Projectors, 30232100 Printers and plotters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1 – Komputery stacjonarne z oprogramowaniem biurowym
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych z oprogramowaniem biurowym w liczbie 90 szt., w tym "zamówienie podstawowe" – 49 szt. i "zamówienie opcjonalne" – 41 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.1 do SWZ (Formularz ofertowy dla pakietu nr 1) oraz we wzorze umowy (z opcją) - załącznik nr 6B do SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2 – Monitory komputerowe
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego, tj. - monitorów komputerowych 27" w liczbie 90 szt., w tym "zamówienie podstawowe" – 49 szt. i "zamówienie opcjonalne" – 41 szt., - monitorów komputerowych 34" w liczbie 6 szt., w tym "zamówienie podstawowe" – 4 szt. i "zamówienie opcjonalne" – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.2 do SWZ (Formularz ofertowy dla pakietu nr 2) oraz we wzorze umowy (z opcją) - załącznik nr 6B do SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 2
Main classification (cpv): 30231300 Display screens
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3 – Monitory interaktywne
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów interaktywnych 86" w liczbie 9 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.3 do SWZ (Formularz ofertowy dla pakietu nr 3) oraz we wzorze umowy - załącznik nr 6A do SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4 – Przenośne zestawy badawcze 13,6"
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przenośnych zestawów badawczych w liczbie 4 szt., w tym 3 szt. - "zamówienie podstawowe" i 1 szt. - "zamówienia opcjonalne". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.4 do SWZ (Formularz ofertowy dla pakietu nr 4) oraz we wzorze umowy - załącznik nr 6B do SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5 – Przenośne zestawy badawcze 16"
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przenośnych zestawów badawczych 16" w liczbie 6 szt., w tym 4 szt. - "zamówienie podstawowe" i 2 szt. - "zamówienia opcjonalne". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.5 do SWZ (Formularz ofertowy dla pakietu nr 5) oraz we wzorze umowy - załącznik nr 6B do SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 5
Main classification (cpv): 30211000 Mainframe computer
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6 – Komputery wysokowydajne do informatyki śledczej
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów wysokowydajnych do informatyki śledczej w liczbie 6 szt., w tym 4 szt. - "zamówienie podstawowe" i 2 szt. - "zamówienia opcjonalne". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.6 do SWZ (Formularz ofertowy dla pakietu nr 6) oraz we wzorze umowy - załącznik nr 6B do SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7 – Komputer stacjonarny o podwyższonej wydajności (zestaw)
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera stacjonarnego o podwyższonej wydajności (zestaw) w liczbie 1 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.7 do SWZ (Formularz ofertowy dla pakietu nr 7) oraz we wzorze umowy - załącznik nr 6A do SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8 – Komputer stacjonarny wysokowydajny do analizy danych (zestaw)
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera stacjonarnego wysokowydajnego do analizy danych (zestaw) w liczbie 1 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.8 do SWZ (Formularz ofertowy dla pakietu nr 8) oraz we wzorze umowy - załącznik nr 6A do SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 9 – Kolorowe laserowe urządzenia wielofunkcyjne
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kolorowych laserowych urządzeń wielofunkcyjnych A4 w liczbie 13 szt., w tym: 8 szt. - „zamówienie podstawowe” i 5 szt. - „zamówienie opcjonalne” oraz kolorowych laserowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 w liczbie 2 szt., w tym: 1 szt. - „zamówienie podstawowe” i 1 szt. - „zamówienie opcjonalne”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.9 do SWZ (Formularz ofertowy dla pakietu nr 9) oraz we wzorze umowy - załącznik nr 6B do SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 9
Main classification (cpv): 30232110 Laser printers
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 10 – Urządzenia peryferyjne
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń peryferyjnych, tj. 5 szt. skanerów, 6 szt. drukarek etykiet, 1 szt. drukarki żelowej A4 do sublimacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.10 do SWZ (Formularz ofertowy dla pakietu nr 10) oraz we wzorze umowy - załącznik nr 6A do SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 10
Main classification (cpv): 30232000 Peripheral equipment
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 11 – Urządzenia do druku 3D
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do druku, tj. 1 szt. drukarka 3D i 1 szt. skaner 3D. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.11 do SWZ (Formularz ofertowy dla pakietu nr 11) oraz we wzorze umowy - załącznik nr 6A do SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 11
Main classification (cpv): 30232100 Printers and plotters
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 12 – Projektory laserowe
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa projektorów laserowych w liczbie 6 szt, w tym: 4 szt. "zamówienie podstawowe" i 2 szt. - "zamówienie opcjonalne". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.12 do SWZ (Formularz ofertowy dla pakietu nr 12) oraz we wzorze umowy - załącznik nr 6B do SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 12
Main classification (cpv): 38652100 Projectors
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 13 – Przenośny zestaw komputerowy z oprogramowaniem do poszukiwania osób zaginionych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przenośnego zestawu komputerowego z oprogramowaniem do poszukiwania osób zaginionych - 1 kpl. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia, w szczególności w załączniku nr 1.13 do SWZ (Formularz ofertowy dla pakietu nr 13) oraz we wzorze umowy - załącznik nr 6C do SWZ.
Internal identifier: Pakiet nr 13