654340-2026 - Competition
Lithuania – Research and development consultancy services – Mikrošiukšlių nuotekų tvarkymo infrastruktūrose tyrimai, vertinimas ir prevencinių priemonių nustatymas
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Mikrošiukšlių nuotekų tvarkymo infrastruktūrose tyrimai, vertinimas ir prevencinių priemonių nustatymas
Description: Mikrošiukšlių nuotekų tvarkymo infrastruktūrose tyrimai, vertinimas ir prevencinių priemonių nustatymas
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73200000 Research and development consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0