654374-2026 - Competition
Netherlands – Planting and maintenance services of green areas – Raamovereenkomst Groenonderhoud
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst Groenonderhoud
Description: Onderhouden van openbaar groen ("Groenonderhoud" en "Maaien en schouwen") binnen de Gemeente Katwijk. De inhoud van deze opdracht omvat het uitvoeren van groenonderhoudswerkzaamheden binnen de gemeente Katwijk, waaronder onkruidbeheersing, snoeiwerkzaamheden, zwerfafvalbeheer en bestrijding van invasieve exoten. Raamovereenkomst (2 percelen). Groenonderhoudswerkzaamheden binnen de gemeente Katwijk
Internal identifier: 4120017 (perceel 1) 4120024 (perceel 2)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. het beheersen van onkruid in beplantingen; b. het snoeien van beplantingen; c. het snoeien van (blok)hagen; d. het beheersen van zwerfafval; e. het oplossen van meldingen; f. werkzaamheden op afroep van de directie; g. het toepassen van verkeersmaatregelen; h. werkzaamheden in het kader van soortenbescherming (Omgevingswet) i. opname inboet incl. uitvoering van inboet; j. onderhoud boomspiegels; k. verwijderen van stam- en wortelopschot bij bomen; l. onkruidbestrijding op halverharding Groenonderhoudswerkzaamheden binnen de gemeente Katwijk
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -
Lot: LOT-0002
Title: Raamovereenkomst Maaien en Schouwen
Description: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Intensief maaien b. Extensief maaien van bermen; c. Natuurtechnisch maaien van bermen; d. Schouwwerkzaamheden. Groenonderhoudswerkzaamheden binnen de gemeente Katwijk
Internal identifier: 2