654380-2026 - Competition
Slovakia – Repair and maintenance services of aircraft – Zabezpečenie servisnej podpory leteckých pozemných informačných systémov (LPIS) - ODRS
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleZabezpečenie servisnej podpory leteckých pozemných informačných systémov (LPIS) - ODRS
DescriptionVykonávanie nálezových servisných opráv LPIS, s cieľom odstrániť vzniknuté poruchy dielcov, skupín, podskupín a blokov v rozsahu podľa objednávky a obnoviť tak prevádzkyschopnosť leteckých pozemných informačných systémov – technológie systému záznamu činnosti operátora riadenia letovej prevádzky ODRS (Operational Data Recording System).
Internal identifierSEVO-137-OSE-19
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50211000 Repair and maintenance services of aircraft
Additional classification (cpv): 50660000 Repair and maintenance services of military electronic systems
5. Lot
LotLOT-0001
654380-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorSEVO-137-OSE-19
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50211000 Opravy a údržba lietadiel
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50660000 Služby na opravu a údržbu vojenských elektronických systémov
5. Časť
ČasťLOT-0001