2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια εξοπλισμού για την εφαρμογή του συστήματος διαχείρισης της υγιεινής και ασφάλειας τροφίμων HACCP-ISO 22000:2018 για τα εργαστήρια Κλάδου Ξενοδοχειακών στο Λύκειο-ΤΕΣΕΚ Αγ.Χαραλάμπους Έμπας
Description: Αντικείμενο της Σύμβασης αποτελεί η προμήθεια εξοπλισμού για την εφαρμογή του συστήματος διαχείρισης της υγιεινής και ασφάλειας τροφίμων HACCP - ISO 22000:2018 για τα εργαστήρια του Κλάδου Ξενοδοχειακών στο Λύκειο και ΤΕΣΕΚ Αγίου Χαραλάμπους Έμπας.
Internal identifier: ΕΚΤ29-25
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44100000 Construction materials and associated items
Additional classification (cpv): 44400000 Miscellaneous fabricated products and related items, 39700000 Domestic appliances, 38300000 Measuring instruments, 39300000 Miscellaneous equipment, 42200000 Machinery for food, beverage and tobacco processing and associated parts
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΤΜΗΜΑ A
Lot: LOT-0002
Title: ΤΜΗΜΑ B
Lot: LOT-0003
Title: ΤΜΗΜΑ Γ
Lot: LOT-0004
Title: ΤΜΗΜΑ Δ
Lot: LOT-0005
Title: ΤΜΗΜΑ Ε
Lot: LOT-0006
Title: ΤΜΗΜΑ ΣΤ
Lot: LOT-0007
Title: ΤΜΗΜΑ Ζ