654407-2026 - Competition
Czechia – District-heating mains construction work – ZDS KA Výměna potrubí primáru DN600, Sovinec – Olše IV. etapa
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: ZDS KA Výměna potrubí primáru DN600, Sovinec – Olše IV. etapa
Description: Realizace výměny stávajícího nadzemního horkovodního potrubí 2x DN600, které je v provozu od r. 1966, rozvinutá délka potrubí je cca 317 m, potrubí je tepelně izolováno a z vnější strany opatřeno střešní fólií. Horkovodní potrubí se nachází v k.ú. Karviná-město. Další podrobnosti jsou uvedeny v příloze A – Technická část zadávací dokumentace.
Internal identifier: 2614-0060-10A
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232140 District-heating mains construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001