2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa kiuret odsysających, zestawów aspiracyjnych oraz szant poliuretanowych
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kiuret odsysających, zestawów aspiracyjnych oraz szant poliuretanowych, które zostały podzielone na 2 (dwie) Części opisane w poniższej tabeli: NR CZĘŚCI OPIS CZĘŚCI - PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA cz 1 Zestaw aspiracyjny do kiurety odsysającej, kiureta odsysająca sztywna odgięta cz 2 Szanty poliuretanowe, Szanty poliuretanowe z balonikiem 2. Zamawiający wymaga, aby oferowane wyroby medyczne były dopuszczone do obrotu na terenie RP zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych. 3. Szczegółowe warunki wykonania przedmiotu zamówienia zostały opisane szczegółowo w Formularzu asortymentowo-cenowym oraz wzorze umowy o udzielenie zamówienia, które stanowią załączniki do SWZ.
Internal identifier: WSzSL/KW/AZ-119/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 Zestaw aspiracyjny do kiurety odsysającej, kiureta odsysająca sztywna odgięta
Description: Zestaw aspiracyjny do kiurety odsysającej, kiureta odsysająca sztywna odgięta
Internal identifier: Część 1
Options:
Description of the options: Prawo opcji. Zamawiający korzysta z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. u.p.z.p. na poniższych zasadach 1) w zakresie przedmiotu zamówienia: a) Przedmiot zamówienia składa się z części gwarantowanej i z części objętej prawem opcji. b) Cześć gwarantowana obejmuje minimalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia, oznaczona dla każdej z części w Formularzu asortymentowo-cenowym jako „ilość minimalna”. c) Część objęta prawem opcji obejmuje maksymalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia, oznaczona dla każdej z części w Formularzu asortymentowo-cenowym jako „ilość maksymalna”. 2) w zakresie terminu realizacji umowy: a) Gwarantowany termin realizacji umowy wynosi 24 miesiące, termin objęty prawem opcji wynosi dodatkowe 9 miesięcy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednorazowo przedłużając termin realizacji zamówienia o 9 miesięcy bądź częściami poprzez przedłużanie terminu realizacji umowy, o krótsze okresy, maksymalnie do osiągnięcia 9 miesięcy. b) Z prawa opcji w zakresie terminu realizacji umowy Zamawiający może skorzystać w przypadku niewykorzystania dostaw całości asortymentu określonego umową w pierwotnie określonym terminie realizacji zamówienia. 3) zapisy wspólne dla obu zakresów: a) Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji i jego zakresie. b) Zamawiający skorzysta z prawa opcji w miarę posiadanych środków finansowych i w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia. c) Skorzystanie z prawa opcji nie jest obowiązkowe dla Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. d) Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie. e) Postanowienia umowy odnoszące się do przedmiotu umowy objętego zamówieniem podstawowym znajdują odpowiednie zastosowanie w odniesieniu do przedmiotu umowy objętego prawem opcji. Szczegółowe warunki wykonania zamówienia, w tym w zakresie prawa opcji, zostały określone w umowie, której wzór stanowi załącznik do SWZ. Wzór umowy zostanie dostosowany do treści oferty Wykonawcy w zakresie w jakim będzie to niezbędne mając na względzie właściwości Wykonawcy oraz oferowanego asortymentu.
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 Szanty poliuretanowe, Szanty poliuretanowe z balonikiem
Description: Szanty poliuretanowe, Szanty poliuretanowe z balonikiem
Internal identifier: Część 2