654416-2026 - Competition
Romania – Manhole covers – Furnizare rame cu capac carosabile din fontă, rame cu capac necarosabile din fontă, rame cu grătar carosabile din fontă
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Furnizare rame cu capac carosabile din fontă, rame cu capac necarosabile din fontă, rame cu grătar carosabile din fontă
Description: Furnizare rame cu capac carosabile din fontă, rame cu capac necarosabile din fontă, rame cu grătar carosabile din fontă, conform caietului de sarcini Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor.
Internal identifier: 201233_2026_PAAPD1584668
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44423740 Manhole covers
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Furnizare rame cu capac carosabile din fontă, rame cu capac necarosabile din fontă, rame cu grătar carosabile din fontă, conform caietului de sarcini.
Internal identifier: 1