654424-2026 - Competition
Lithuania – Uninterruptible power supplies – Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) LAN aktyviai įrangai
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) LAN aktyviai įrangai
Description: Įsigyjama nepertraukiamo maitinimo šaltinių (UPS) LAN aktyviai įrangai sistema, įskaitant perkamos įrangos pristatymą, montavimą, diegimą, programinės įrangos konfigūravimą bei administratorių apmokymą naudotis įranga.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31154000 Uninterruptible power supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0