See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Obuv pro FNHK
Description: Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky obuvi po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Internal identifier: 40_FNHK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18800000 Footwear
Additional classification (cpv): 18813000 Footwear with uppers of leather, 18814000 Footwear with uppers of textile materials
5. Lot
Lot: LOT-0004
Title: Zdravotnická obuv 100% polyuretan, ANTISTATICKÁ, sálová
Description: Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky zdravotnické obuvi 100% polyuretan, ANTISTATICKÉ, sálové, po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Zdravotnická obuv typu Crocs, ANTISTATICKÁ
Description: Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky zdravotnické obuvi typu Crocs, ANTISTATICKÉ po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0003
Title: Zdravotnická obuv polyuretanová
Description: Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky zdravotnické obuvi polyuretanové po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0002
Title: Zdravotnická obuv korková ANTISTATICKÁ
Description: Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky zdravotnické obuvi korkové ANTISTATICKÉ po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0001
Title: Zdravotnická obuv korková
Description: Předmětem zakázky jsou průběžné dodávky zdravotnické obuvi korkové po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Internal identifier: 1