654484-2026 - Competition
Poland – Mammography devices – Zakup wraz z dostawą Mammografu cyfrowego z opcją mammografii spektralnej
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup wraz z dostawą Mammografu cyfrowego z opcją mammografii spektralnej
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą Mammografu cyfrowego z opcją mammografii spektralnej. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Internal identifier: DZP/181/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33111650 Mammography devices
5. Lot
Lot: LOT-0001