2. Procedure
Procedure
Title: KARLOVY VARY, TUHNICE, CENTRUM ZDRAVÍ A BEZPEČÍ II. ETAPA - 1. část VZ- Stavební práce a 2. část VZ - Dodávky Scénické části
Description: Předmětem veřejné zakázky „KARLOVY VARY, TUHNICE, CENTRUM ZDRAVÍ A BEZPEČÍ II. ETAPA“ je rozšíření centra zdraví a bezpečí pro celou rodinu s názvem SVĚT ZÁCHRANÁŘŮ. Stávající areál tvoří několik specifických budov včetně improvizované nemocnice, policejní služebny nebo hasičské stanice, které jsou vybaveny odpovídající technikou pro věrnou simulaci rizikových situací, včetně interaktivních simulátorů a trenažér. V rámci II. etapy bude areál rozšířen o další objekty pro vzdělání v oblasti zdraví, životů, životního prostředí a další. Veřejná zakázka je v souladu s § 18 a § 35 ZZVZ členěna na části dle jejich charakteru, tedy na stavební práce, dodávky scénické části, AV techniky a nábytku (viz bod 11.1. ZD - v celkové PHVZ jsou započteny všechny části). Předmětem tohoto zadávacího řízení je pouze část 1. veřejné zakázky – Stavební práce a část 2. veřejné zakázky – Dodávky Scénické části. Obě části veřejné zakázky jsou vzájemně propojené a při jejich realizaci bude nutná vzájemná koordinace vybraných dodavatelů obou částí (viz ZD).
Internal identifier: P26V00000097
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45223800 Assembly and erection of prefabricated structures, 44211000 Prefabricated buildings, 44211100 Modular and portable buildings, 39154000 Exhibition equipment, 34152000 Training simulators, 39162000 Educational equipment, 39162200 Training aids and devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. ČÁST VZ - STAVEBNÍ PRÁCE
Description: Předmětem 1. části veřejné zakázky jsou novostavby, přístavby, popř. změny před dokončením stavby cvičných objektů. Celý areál má již vybudovanou areálovou infrastrukturu. Jednotlivé objekty k ní budou jednotlivě připojené. Předmětem plnění 1. části této veřejné zakázky jsou následující stavební objekty. SO01 _ Jednotlivé objekty a prvky CB: CB01 _ Hlavní budova – Dostavba 2 NP. CB05 _ Domov (přístavba) CB07 _ Mimořádné události CB08 _ IZS (přístavba) CB09 _ Media CB10 _ Staveniště CB12 _ Jezírko s potokem CB14 _ Skála s jeskyní CB23 _ Pavilon bezpečnosti v dopravě a operační středisko CB25 _ Venkovní učebna klimatických změn CB26 _ Trafostanice CB27 _ Ohniště s krbem CB28 _ Zpevněná plocha CB29 _ Venkovní učebna CB33 _ Zpevněná plocha s výukovým kontejnerem CB34 _ Dětské hřiště SO02 _ Rozvody NN a VO SO03 _ Sadové úpravy SO04 _ Ostatní SO05 _ Náhradní pracoviště po dobu výstavby Předmětem plnění 1. části veřejné zakázky je provedení všech činností, prací, dodávek a služeb obsažených v projektové dokumentaci a v soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, jenž tvoří přílohy ZD.
Internal identifier: 1. ČÁST VZ
Additional classification (cpv): 45223800 Assembly and erection of prefabricated structures, 44211000 Prefabricated buildings, 44211100 Modular and portable buildings
Options:
Description of the options: Zadavatel si vyhrazuje níže uvedené změny závazku. Jedná se o důvody, které mohou prokazatelně podstatně změnit výchozí podmínky, za nichž byla smlouva uzavírána, představují vyhrazenou změnu závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ a jsou ex lege důvodem pro následnou změnu závazku dle § 222 ZZVZ. Změnu termínu realizace díla: Zadavatel si vyhrazuje, že celková doba realizace veřejné zakázky či jednotlivé dílčí lhůty stanovené v této ZD, či ve smlouvě o dílo pro dílčí plnění veřejné zakázky se prodlouží o dobu, po kterou nemohla být veřejná zakázka či jeho dílčí část, prováděna v důsledku okolností vylučujících odpovědnost ve smyslu ustanovení § 2913 a násl. OZ. Odpovědnost by nevylučovala překážka, která by vznikla v době, kdy byl již dodavatel v prodlení s plněním své povinnosti nebo by vznikla v důsledku hospodářských či organizačních poměrů dodavatele. Zadavatel si dále vyhrazuje právo upravit dílčí termíny realizace veřejné zakázky, a to po vzájemné dohodě se zhotovitelem Stavebních prací a dodavatelem Scénické části, a to za účelem koordinace jejich vzájemné spolupráce, přičemž maximálního termínu dokončení veřejné zakázky musí být zachován.
Lot: LOT-0002
Title: 2. ČÁST VZ - DODÁVKY SCÉNICKÉ ČÁSTI
Description: Předmětem 2. části veřejné zakázky je dodávka Scénických prvků do nově budovaných objektů v rámci rozšíření centra zdraví a bezpečí. Jedná se o následující instalace: CB05 _ Domov _Scénická část CB07 _ Mimořádné události _ Scénická část CB08 _ IZS _ Scénická část CB09 _ Média _ Scénická část CB14 _ Skála s jeskyní _ Scénická část CB26 _ Trafostanice _ Scénická část CB33 _ Zpevněná plocha _ Scénická část Předmětem plnění 2. části veřejné zakázky je zhotovení jednotlivých Scénických prvků dle projektové dokumentace a položkového rozpočtu, jenž tvoří přílohy této ZD. Před vlastí výrobou bude dodavatel povinen vyhotovit a předložit zadavateli dílenskou dokumentaci Scénických prvků a dále jejich prototypy, funkční a vizuální vzorky a části k jejich odsouhlasí zadavatelem. Předmětem plnění veřejné zakázky je rovněž zajištění dopravy Scénických prvků do místa určení, jeho montáž a instalace do určených objektů, uvedení do provozu s předvedením funkčnosti a instruktáží obsluhy, včetně vyhotovení protokolu o zaškolení obsluhy.
Internal identifier: 2. ČÁST VZ
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39154000 Exhibition equipment
Additional classification (cpv): 34152000 Training simulators, 39162000 Educational equipment, 39162200 Training aids and devices
Description of the options: Zadavatel si vyhrazuje, že celková doba realizace veřejné zakázky či jednotlivé dílčí lhůty stanovené v této ZD, či v kupní smlouvě pro dílčí plnění veřejné zakázky se prodlouží o dobu, po kterou nemohla být veřejná zakázka či jeho dílčí část, prováděna v důsledku okolností vylučujících odpovědnost ve smyslu ustanovení § 2913 a násl. OZ. Odpovědnost by nevylučovala překážka, která by vznikla v době, kdy byl již dodavatel v prodlení s plněním své povinnosti nebo by vznikla v důsledku hospodářských či organizačních poměrů dodavatele. Zadavatel si dále vyhrazuje právo upravit dílčí termíny realizace veřejné zakázky, a to po vzájemné dohodě se zhotovitelem Stavebních prací a dodavatelem Scénické části, a to za účelem koordinace jejich vzájemné spolupráce, přičemž maximálního termínu dokončení veřejné zakázky musí být zachován.