See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Kemoteraapias kasutatavad ravimid
Description: Käesoleva hanke eesmärk on sõlmida raamleping kemoteraapias kasutatavate ravimite ostmiseks Lisas 1 toodud kirjelduste alusel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315814-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: L01AA07 Trofosamid
Description: Detailne kirjaldus Lisas 1 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315814-0001
Lot: LOT-0002
Title: L01AX03 Temozolomid
Internal identifier: 315814-0002
Lot: LOT-0003
Title: L01BA03 Methotrexate
Internal identifier: 315814-0003
Lot: LOT-0004
Title: L01BC06 Capetsitabin
Internal identifier: 315814-0004
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 315814-0005
Lot: LOT-0006
Title: L01BC07 Azactidinum
Internal identifier: 315814-0006
Lot: LOT-0007
Title: L01DA01 Dactinomycin
Internal identifier: 315814-0007
Lot: LOT-0008
Title: L01CD02 Docetaxel
Internal identifier: 315814-0008
Lot: LOT-0009
Title: L01DB03 Epirubicin
Internal identifier: 315814-0009
Lot: LOT-0010
Title: L01FE02 Panitumumab
Internal identifier: 315814-0010
Lot: LOT-0011
Title: L01FF04 Avelumab
Internal identifier: 315814-0011
Lot: LOT-0012
Title: L01FD03 Trastuzumab emtasin
Internal identifier: 315814-0012
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 315814-0013
Lot: LOT-0014
Title: L01FD04 Trastuzumabderukstekaan
Internal identifier: 315814-0014
Lot: LOT-0015
Title: L01FX02 Gemtuzumabosogamitsiin
Internal identifier: 315814-0015
Lot: LOT-0016
Title: L01XX27 Arsenii trioxid
Internal identifier: 315814-0016
Lot: LOT-0017
Title: L01XG01 Bortezomib
Internal identifier: 315814-0017
Lot: LOT-0018
Title: L01XX41 Eribuliin
Internal identifier: 315814-0018
Lot: LOT-0019
Title: L01XG02 Carfilzomib
Internal identifier: 315814-0019
Lot: LOT-0020
Title: L03AA02 Filgrastim 300mcg/0,5ml
Internal identifier: 315814-0020
Lot: LOT-0021
Title: L03AB11 Alfa-2 peginterferoon
Internal identifier: 315814-0021
Lot: LOT-0022
Title: L03AA13 Pegfilgrastim 10mg/ml-0,6ml
Internal identifier: 315814-0022
Lot: LOT-0023
Title: L03AX15 Mifamurtiid
Internal identifier: 315814-0023
Lot: LOT-0024
Title: L01FX28 Glofitamab
Internal identifier: 315814-0024
Lot: LOT-0025
Internal identifier: 315814-0025