See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa mobilnego systemu do rozpoznawania i analizy tablic rejestracyjnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnego systemu do rozpoznawania i analizy tablic rejestracyjnych
Internal identifier: 43/2026/ZP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31710000 Electronic equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnego systemu do rozpoznawania i analizy tablic rejestracyjnych (zamówienie podstawowe - 1 kpl. i zamówienie opcjonalne - 1kpl.) zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w zał. nr 1a do SWZ oraz na warunkach określonych w SWZ.
Options:
Description of the options: Zamówienie opcjonalne - dostawa mobilnego systemu do rozpoznawania i analizy tablic rejestracyjnych - 1 kpl.