2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst met een externe dienst voor preventie en bescherming op het werk
Description: De opdracht heeft tot voorwerp het afsluiten van een raamovereenkomst met een Externe Dienst voor Preventie en Bescherming op het werk (EDPBW) voor een looptijd van 4 jaar, met een mogelijkheid tot verlenging met 1 jaar. De stad, de politiezone en het OCMW van Aarschot hebben een gemeenschappelijke interne dienst voor preventie en bescherming op het werk. De stad en het OCMW van Aarschot hebben gemeenschappelijke syndicale overlegorganen. De politiezone Aarschot en de scholen hebben eigen overlegorganen.
Internal identifier: PPP02J-1508/6016/2025/017
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2025/017_1