2. Procedure
Procedure
Title: Reststromen
Description: Het verzorgen van de inzameling van gescheiden reststromen binnen alle gebouwen en op centrale locaties, inclusief het beheer van benodigde inzamelmiddelen zoals rolcontainers en perscontainers; Het realiseren van hoogwaardige verwerking van reststromen conform de afvalhiërarchie, met prioriteit voor preventie, hergebruik en recycling; Het bijdragen aan de reductie van CO₂-uitstoot en het vergroten van circulariteit door efficiënte logistiek en duurzame verwerkingsmethoden; Het leveren van transparante, verifieerbare rapportages over afvalstromen, verwerkingsroutes en eindbestemmingen; Het ondersteunen van bewustwording en gedragsverandering onder studenten en medewerkers gericht op betere afvalscheiding en afvalreductie; Het proactief adviseren over optimalisatie, innovatie en circulaire verbetermogelijkheden gedurende de contractperiode. € 123.000,- excl. btw per jaar.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
Additional classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: - Het op afroep tijdelijk leveren van extra containers. - Het inzamelen en verwerken van elektronisch afval en witgoed.