654680-2026 - Competition
Slovenia – Construction work – Novogradnja UL FFA – 2. faza
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Novogradnja UL FFA – 2. faza
Description: Predmet javnega naročanja je 2. faza novogradnje objekta Fakultete za farmacijo Univerze v Ljubljani vse v obsegu, kvaliteti in rokih definiranih z razpisno dokumentacijo ter v skladu z zakoni, pravilniki in ostalimi predpisi, veljavnimi na področju RS.
Internal identifier: JN-79768
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Predmet javnega naročanja je 2. faza novogradnje objekta Fakultete za farmacijo Univerze v Ljubljani.
Internal identifier: 555809