See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zaštitni pregled, osoba, ručne prtljage, stvari koje osobe nose sa sobom; zaštitni pregled kompanijske pošte i materijala zračnog prijevoznika, zaliha za opskrbu tijekom leta i zaliha za opskrbu zračne luke i kontrolu pristupa i preglede vozila
Description: Zaštitni pregled, osoba, ručne prtljage, stvari koje osobe nose sa sobom; zaštitni pregled kompanijske pošte i materijala zračnog prijevoznika, zaliha za opskrbu tijekom leta i zaliha za opskrbu zračne luke i kontrolu pristupa i preglede vozila
Internal identifier: 10/26 V.V.
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Usluga zaštitnog pregleda osoba, ručne prtljage, stvari koje osobe nose sa sobom, zaštitni pregled kompanijske pošte i materijala zračnog prijevoznika, zaliha za opskrbu tijekom leta i zaliha za opskrbu zračne luke i kontrolu pristupa u putničkom terminalu zaštitno mjesto „A“.
Description: Usluga zaštitnog pregleda osoba, ručne prtljage, stvari koje osobe nose sa sobom, zaštitni pregled kompanijske pošte i materijala zračnog prijevoznika, zaliha za opskrbu tijekom leta i zaliha za opskrbu zračne luke i kontrolu pristupa u putničkom terminalu zaštitno mjesto „A“.
Internal identifier: 10/26 V.V.-1
Lot: LOT-0002
Title: Usluga zaštitnog pregleda osoba, ručne prtljage, stvari koje osobe nose sa sobom, zaštitni pregled kompanijske pošte i materijala zračnog prijevoznika, zaliha za opskrbu tijekom leta i zaliha za opskrbu zračne luke; kontrolu pristupa, nadzor i patrole i pregled vozila na službenom i kolnom prolazu „B“ i po potrebi u terminalu GAT prolaz „C“.
Description: Usluga zaštitnog pregleda osoba, ručne prtljage, stvari koje osobe nose sa sobom, zaštitni pregled kompanijske pošte i materijala zračnog prijevoznika, zaliha za opskrbu tijekom leta i zaliha za opskrbu zračne luke; kontrolu pristupa, nadzor i patrole i pregled vozila na službenom i kolnom prolazu „B“ i po potrebi u terminalu GAT prolaz „C“.
Internal identifier: 10/26 V.V.-2
Lot: LOT-0003
Title: Usluga zaštitnog pregleda osoba, stvari koje osobe nose sa sobom, pregled vozila, kontrola pristupa, zaštitni pregled zaliha za opskrbu zračne luke na službenom prolazu – zaštitno mjesto „D“.
Description: Usluga zaštitnog pregleda osoba, stvari koje osobe nose sa sobom, pregled vozila, kontrola pristupa, zaštitni pregled zaliha za opskrbu zračne luke na službenom prolazu – zaštitno mjesto „D“.
Internal identifier: 10/26 V.V.-3